גיל קור ש.סנדלר מיזוג אוויר - ייעוץ ,שיווק,מכירה והתקנת מזגנים מדגם תדיראן ומערכות מיני vrf לפרויקטים ודירות קבלן

מתקין מזגנים

מזמינים הביתה מתקין מזגנים מקצועי 

אם יש משהו שאי אפשר להתווכח לגביו בישראל זו העובדה שברוב ימות שנה חם כאן מאוד, ודבר זה מסביר מדוע רוב האנשים מתקינים ביתם מזגן. אין זה משנה אם מדובר על הבית הפרטי שלנו, על המשרד או על הדירה שאתם משכירים לאנשים אחרים, בכל מקרה צריך לדאוג לכך שהדירה תהייה נעימה לשהייה ואפשר לעשות זאת רק בעזרת מזגן איכותי. 

 לכן כל מה שאתם צריכים זה את שירותיו של מתקין מזגנים מקצועי ואיכותי, ואין ספק שהחברה שאליה כדאי לכם לפנות היא גילקור – חברתנו, גיל קור ש. סנדלר ובניו הינה עסק משפחתי שהקמנו כבר בשנת 1963, כך שאתם יכולים להיות בטוחים בכך שמהיום שבו הקמנו את החברה ועד היום צברנו הרבה מאוד ניסיון. זו הסיבה לכך שאנחנו יכולים להציע לכם שירות מקצועי הכולל:

ייעוץ – עוד לפני שאתם מזמינים מאיתנו את שירותיו של מתקין מזגנים כדאי שתדעו איזה מזגנים באמת כדאי לכם להתקין בדירה. לא בכל דירה יתאימו אותם המזגנים ולא בכל מקום כדאי להתקין את המזגן הכי יקר שיש, כך שלפני הכול אנחנו מציעים ללקוחות שלנו ייעוץ אישי וספציפי עבורם.

מגוון מוצרים – אצלנו בחברה תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים לא רק שירותי התקנה מצוינים אלא גם מגוון רחב של מוצרים, מה שאומר שכל אחד מכם יוכל לרכוש דרכנו, בסופו של דבר, את המזגן שעליו הוא חלם.

 זמינות גבוהה – בגילקור קיימת מחלקה שלמה שכל תפקידה הוא רק לתת שירות ללקוחות, מה שאומר שבכל רגע נתון שבו תרצו ליצור עימנו קשר תוכלו לעשות את זה בקלות. אנחנו מאמינים שהדבר החשוב ביותר הוא להישאר זמין ללקוח ולכן הזמינות שלנו גבוהה, לפני שירותי ההתקנה ואחריהם.

אם חשוב לכם להתקין בבית מגזן שיהיה גם יעיל, גם איכותי וגם יחזיק מעמד לאורך שנים רבות, אז כדאי שתיצרו עימנו קשר. אנו מתקינים מזגני תדיראן איכותיים ביותר, מה שאומר שכל לקוח שנסיים אצלו את עבודת ההתקנה יוכל להיות בטוח שיש לו בבית מזגן שיוכל לקרר בימי הקיץ החמים ולחמם בצורה טובה במידה ואכן החורף יהיה קר. 

מוצרים איכותיים עם אחריות
כאשר רוכשים מזגן, בין אם לבית ובין אם למשרד, נרצה להיות בטוחים שהמזגן אכן איכותי ויעבוד שנים רבות. כל מי שבעבר הזמין מתקין מזגנים שאינו מקצועי או אינו בעל ניסיון הולם, יודע היטב עד כמה המזגן עצמו חשוב אך חשובה לא פחות ההתקנה, כי התקנה שאינה נעשית במקצוענות עלולה להזיק למזגן. 

אם אתם מעוניינים להימנע ממצב כזה כדאי שתתקשרו גילקור, כי אצלנו תיהנו משילוב של מוצרים איכותיים והתקנה מקצועית.