גיל קור ש.סנדלר מיזוג אוויר - ייעוץ ,שיווק,מכירה והתקנת מזגנים מדגם תדיראן ומערכות מיני vrf לפרויקטים ודירות קבלן

מבצעי מזגנים

בעבר מי שהיה לו מזגן בבית נחשב לעשיר או הצביעו עליו כבעל פריבילגיה ליהנות משיא הטכנולוגיה, אך כיום הדברים כבר אינם כך. היום זה ברור לכולנו שלא נגור בדירה שאין בה מזגן, ואין זה משנה אם מדובר על דירה שכורה או על הדירה שאנחנו קונים למשפחתנו. מזגנים הפכו להיות הדרך שלנו להתמודד עם החום הבלתי נסבל הסורר בישראל בעיקר בחודשים יולי ואוגוסט, אך האמת היא שהמזגנים של ימינו עוזרים גם לחמם את הבית בלילות החורף הקרים. אם גם אתם מחפשים היום מבצעי מזגנים אטרקטיביים דעו לכם שהגעתם למקום הנכון, כי אצלו בחברת גיל קור ש. סנדלר ובניו תוכלו למצוא מזגנים שונים במבצעים הכי טובים שיש. אנו מוכרים מזגן רצפתי מוסדי, מזג מיני מרכזי מוסתר, מזגן עילי מעוצב ועוד הרבה סוגים נוספים של מזגנים במבצעים מצוינים, כך שהדבר היחיד שאתם צריכים לעשות הוא ליצור עימנו קשר ולהזמין מאיתנו את המזגנים האיכותיים ביותר שיש.

*צוותי ההתקנה שלנו מגיעים ממוגנים במסכה וכפפות על מנת לשמור על בריאותם של הקלוחות בתקופה זו.*

למה דווקא גילקור?

אתם תוהים מדוע כדאי לכם לבדוק את מבצעי המזגנים דווקא אצלנו ומדוע כדאי לכם לרכוש את המזגן החדש שלכם לדירה מאיתנו? אם כך, יש לזה מספר סיבות:

מוצרים איכותיים – אין זה משנה איזה סוג של מזגן אתם מעוניינים לרכוש, כי בין אם מדובר במזגן מרכזי ובין אם אתם מעוניינים במזגן פשוט לחדר, אצלנו תמצאו את האיכות הגבוהה ביותר הקיימת בשוק. לא נמכור לכם מזגנים שהם אינם איכותיים כך שאתם יכולים להיות בטוחים ורגועים בכל קנייה אצלנו.

ייעוץ לפני הקנייה – עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לכם לפנות דווקא לגילקור ולרכוש אצלנו את המזגן החדש, זו העבודה שאנו מספקים ללא תמורה ייעוץ מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. לא כל קונה יכול לדעת איזה מזגן מתאים לחדר שאותו הוא מעוניין למזג ולכן הייעוץ הזה הינו בעל חשיבות רבה.

התקנה מקצועית – ברור שמעבר לכך שאתם רוכשים מזגן אתם גם זקוקים לשירותי התקנה, וזו סיבה נוספת לפנות לחברתנו. אנחנו לא רק נמכור לכם את המזגנים הכי טובים שיש במחירים איכותיים אלא גם נציע לכם את שירותי התקנה הטובים ביותר הקיימים בשוק.

שילוב מנצח
כאשר רוכשים מזגן איכותי במחיר נוח ומתקינים אותו בעזרת המומחים, כמו אלה שמחכים לכם אצלנו, אפשר להיות בטוחים שהמזגן אכן יעבוד לשנים רבות ויספק את המיזוג האופטימאלי עבורכם. אף אחד לא מעוניין להתקין מזגן שתוך שנה או שנתיים יפסיק לעבוד, ולכן חשוב לשלב בין מזגן איכותי ובין התקנה מתאימה.
זה מה שתקבלו אצלנו אם תיפנו אלינו כי לנו הניסיון הדרוש ואנשי הצוות הטובים ביותר לביצוע המשימה.