גיל קור ש.סנדלר מיזוג אוויר - ייעוץ ,שיווק,מכירה והתקנת מזגנים מדגם תדיראן ומערכות מיני vrf לפרויקטים ודירות קבלן

מערכות מיני VRF

מערכות VRF מדגם תדיראן

עולם מערכות המיזוג התקדם מאד בשנים האחרונות, רוב האנשים אינם יודעים מהם החיים ללא מיזוג – בבית, ברכב, במרכזים מסחריים וכד'. המזגן נמצא בכל מקום ועוזר לנו לווסת את הטמפרטורות המשתנות חיצונית. כדי לענות על הצורך למיזוג, מתכנני מערכות המיזוג עובדים סביב לשעון כדי לחדש ולמצוא את הפתרון המתקדם הבא.
בעולם מיזוג האוויר ומערכות הקירור, ישנן מספר מערכות המעניקות מיזוג אוויר נעים ואיכותי. אחת מהן היא מערכת ה-VRF, אשר נחשבת למערכת ירוקה וחסכונית, ויחד עם זאת איכותית ויעילה.
מערכת ה-VRF מווסתת את תנאי המיזוג ומתאימה אותם בצורה אופטימאלית לדרישות של בני הבית השולטים במיזוג.

מזגן בכל חדר, מזגן מרכזי או VRF?

כיום ישנן מספר אפשרויות למערכות מיזוג ביתיות – האפשרות הראשונה היא מזגן נפרד לכל חדר, בדרך זו כל אחד יכול לשלוט על הטמפרטורה במקום הוא נמצא, אך במרבית הבתים נוהגים להתקין מזגן מרכזי או מיני מרכזי, יחידת מיזוג פנימית אחת המזרימה אוויר דרך התעלות לכל חללי הבית. החיסרון הידוע במזגן מרכזי הוא חוסר השליטה בטמפרטורה בכל חדר בנפרד כך שיש טמפרטורה אחת אחידה לכל החדרים בבית. באמצעות מערכת ה –VRF  אפשר להתקין יחידה נפרדת בכל חדר או מתועלת ע"י מנוע משותף שמשמש כ"בנק אנרגיה" לפי דרישת המיזוג בכל אחד מהחדרים/חללים.

איך מערכת ה-VRF פועלת?

מערכות ה-VRF פועלות בעזרת טכנולוגיית האינוורטר (INVERTER), המדחס של מזגן VRF מסוגל לנוע במהירות משתנה ולווסת את תפוקת המזגן, ובכך להתאים את הטמפרטורה להגדרה השונה בכל אחד מהמאיידים הנמצאים בחדרי הבית. לכן, אם אנחנו מעוניינים להגדיר טמפרטורה חמה בחדר של התינוק, ובמקביל טמפרטורה אחרת לכל יתר המשפחה הנמצאת בסלון – הדבר בהחלט אפשרי, וכולם יוצאים מרוצים.
יתרון משמעותי נוסף ולא פחות חשוב, במזגן VRF או מיני VRF הוא ביכולת וויסות הטמפרטורה. כיום אין צורך לכבות ולהדליק את המזגן כדי להשיג את האקלים הרצוי, הטמפרטורה היא קבועה ונשמרת באופן אוטומטי. וויסות הטמפרטורה מאפשר חיסכון בחשמל, ללא מעברי אקלים חדים בין חום לקור. וויסות הטמפרטורה מאפשר חיסכון באנרגיה, גם כאשר בוחרים במערכת מיני VRF, החיסכון עדיין ניכר.

לכן, אם אתם מעוניינים לשלוט על הטמפרטורה בכל אחד מחדרי הבית, כך שלכל אחד מבני הבית יהיה נעים בחדר שלו, ועדיין לחסוך בחשמל ואנרגיה – מזגן מבוסס מערכת VRF צריכה להיות הבחירה שלכם.

התקנת מערכת VRF בדירה חדשה בנווה מונסון

אנו מבצעים מכירה והתקנת מערכות vrf מדגם מיצובישי