גיל קור ש.סנדלר מיזוג אוויר - ייעוץ ,שיווק,מכירה והתקנת מזגנים מדגם תדיראן ומערכות מיני vrf לפרויקטים ודירות קבלן

מזגני תדיראן

מדוע בחרנו לעבוד עם חברת תדיראן?

אנו ב"גיל קור" רואים בלקוח, כבר יותר מ-50 שנה, את הנכס החשוב ביותר שלנו. כיאה לשימור הנכס היקר שלנו, אנו "בגיל קור" שואפים להעניק ללקוחותינו את המוצרים המובילים והטובים ביותר שיש כיום בתחום מיזוג האוויר.

"גיל קור" משווקת ומוכרת ללקוחותיה את מזגני תדיראן. אלו נחשבים לאורך שנים רבות למוצרים המובילים בתחום מיזוג האוויר. ללקוחותינו מבחר רחב ומגוון של מזגני תדיראן: מזגנים תלויים, מזגנים עיליים, מזגנים ריצפתים, מזגנים מפוצלים, מערכות מיני מרכזיות, מזגני אינוורטר ועוד.

חברת גיל קור מבצעת התקנה של מזגני תדיראן על ידי צוות מתקינים מנוסים ומקצועיים.

לחברת תדיראן ומיצובישי יתרונות רבים:

חברה גדולה, מבוססת ואמינה

מגוון מוצרים מגוון ואיכותי

מחלקת שירות ותמיכה בזמינות גבוהה

מזגן עילי

אחת ממזגני תדריאן להם ביקוש רב לקראת הקיץ הם המזגנים העיליים. המזגן העילי מותקן בחלקו העליון של הקיר, ברוב המקרים בגובה שמעל למשקוף הדלת. למזגן העילי, בשונה ממזגנים אחרים, שרוול קירור אחד ומטרתו היא קירור או חימום של חדר אחד בלבד. בחודשי הקיץ כשאוויר קר מפוזר בחלל, מיקומו הגבוה של המזגן הופך ליתרון למול העובדה שהאוויר הקר יורד מטה.

בשוק המזגנים ובתדיראן עצמה קיימים סוגים רבים של מזגנים עיליים בעלי עוצמות ומאפיינים טכניים שונים אשר מותאמים לאופי וגודל של כל חלל. ההמלצה בבחירה במזגן זה כשמדובר בקירור וחימום של חדר הנחשב לקטן עד בינוני. המזגן העילי אף נפוץ במשרדים רבים בהם חלל העבודה נחשב למצומצם ופתוח.
יתרונו הבולט של המזגן העילי הוא בבתים קטנים במיוחד. במקומות אלו ניתן להתקין המזגן בכל נקודה כמעט בדירה ויהיה הוא מסוגל לספק אוויר חם או קר לכל פינה. המזגנים העיליים נחשבים לחסכוניים בחשמל וזאת למול העובדה שקירור וחימום חלל קטן יחסית אינו דורש חשמל רב כפי הנדרש ממערכות מיזוג האחראיות על חללים רחבים יותר.

מזגן מיני מרכזי

מערכות מורכבות יותר שיש לתדריאן להציע ונמכרות אצלנו ב"גיל קור" הן מערכות של מזגן מיני מרכזי. התקנה של מזגן מיני מרכזי לא פעם נדרשת כשמדובר בבתים בעלי חללים רחבים עם מספר רב של חדרים (עד תשעה חדרים בו זמנית). מבחינה עיצובית למזגן מיני מרכזי יתרון בולט על כל השאר, בכך שמחוץ לבניין לא מוצבות יחידות רבות של מזגנים.

מזגן מיני מרכזי מצויד לרוב בטכנולוגיית אינוורטר. טכנולוגיה זו מתאימה עצמה לעומס החום בכל חדר ובכך מתאפשר חיסכון רב בהוצאות החשמל. אי לכך, לאורך שנים החיסכון הרב בחשמל מצדיק את ההשקעה הכספית החד פעמית במערכת זו.

יתרון בולט נוסף שיש למזגן מיני מרכזי הוא היכולת להעניק פתרונות לחללים בדמות מסדרונות צרים כמו גם יחידות קטנות וחיצוניות. למזגן המיני מרכזי ניתנת האפשרות לשליטה על הטמפרטורה בכל חדר בנפרד, כמו גם האפשרות לשלוט במזגן מרחוק באמצעות תקשורת וואי פיי.