גיל קור ש.סנדלר מיזוג אוויר - ייעוץ ,שיווק,מכירה והתקנת מזגנים מדגם תדיראן ומערכות מיני vrf לפרויקטים ודירות קבלן

התקנת מזגנים

במדינה חמה כמו שלנו, אין כמעט בית או דירה בלי מזגן – וזה לא מפליא כלל. מצד אחד, יש הרבה דברים חיוביים באקלים כמו שלנו: ימי שמש רבים, שעות ארוכות של אור, מזג אוויר נעים יחסית גם בחורף, והאפשרות לבלות הרבה בחוץ; מצד שני, הטמפרטורות שמטפסות בקיץ, הלחות הגבוהה באזורים מסוימים והיובש הקשה באזורים אחרים, גורמים לכך שקשה מאד לשבת בבית בחום הכבד. מאוורר כמעט אף פעם לא מספיק, והשפעתו היא קצרת טווח. למזלנו, העידן המודרני והיכולות הטכנולוגיות האנושיות הביאו עמם את הפיתרון האולטימטיבי, המזגן, שמסוגל גם לקרר, גם לאוורר, וגם לפעול בעוצמות ובטמפרטורות שונות ואף להתאים את מצבו לחלל בו הוא נמצא באמצעים אוטומטיים.

מעוניינים להתקין מזגן? חברת גיל קור, העוסקת בייעוץ, שיווק והתקנת מזגנים תשמח לייעץ לכם על המזגן המתאים לכם ולהתקין אותו בביתכם על ידי מתקין מזגן מקצועי אצלנו בגיל קור מאמינים באיכות ללא פשרות, ולכן אנחנו מבצעים התקנת מזגנים של תדיראן בלבד.

תדיראן – יצרנית המזגנים המובילה בישראל

אחת מחברות המזגנים הידועות והנחשבות בישראל היא תדיראן. חברת תדיראן היא חברה מבוססת ואמינה, שלמה מחלקת שירות ותמיכה בזמינות גבוהה, ולכן החלטנו לשתף אתה פעולה. מזגני החברה ידועים באיכות, בעוצמה ובאמינות שלהם, ומתחדשים כל העת. לתדיראן מזגנים מסוגים שונים המתאימים לכל סוג של חלל, החל מדירות ובתים פרטיים וכלה במשרדים וחללים מסחריים. בתדיראן ניתן למצוא את סוגי המזגנים הבאים:

מזגנים עיליים

מזגנים מוסדיים

מערכות מיזוג אוויר תעשייתיות

מערכות מיזוג מולטי

מערכות מיזוג VRF

מערכות מיזוג אוויר מיני מרכזי עם מערכת שליטה חכמה

מזגנים מיני מרכזיים בתפוקות קטנות ועוד.

חברת גיל קור מבצעת התקנה של מזגני תדיראן על ידי צוות מתקינים מנוסים ומקצועיים. לחברת תדיראן יתרונות רבים:

חברה גדולה
חברה מבוססת ואמינה
מגוון מוצרים מגוון ואיכותי
מחלקת שירות ותמיכה בזמינות גבוהה
שנתיים אחריות

התקנת מזגנים – רק על ידי חברה מנוסה ומוסמכת

התקנת מזגנים היא לא עניין של מה בכך – מדובר בעבודה מורכבת, הדורשת הבנה מעמיקה של המזגן המותקן, של מערכת החשמל בבית, ושל אופי החלל בו המזגן מותקן. לכן, על מתקין המזגן חובה לבצע את ההתקנה עם חברה מוסמכת ומקצועית, בעלת ניסיון וידע נרחבים בהתקנת מזגנים. חברת גיל קור פועלת בשוק הישראלי מזה כמה עשורים, מתמחה בהתקנת מזגנים הן בבתים פרטיים והן במוסדות, משרדים וחללים מסחריים. אנחנו מעסיקים מספר צוותים מקצועיים הפועלים באזור המרכז. איתנו תוכלו לסמוך על כך שאתם בידיים מקצועיות וטובות, ושתהליך ההתקנה יעבור באופן חלק וזריז, ללא תקלות.
אנחנו בגיל קור מאמינים בשירות ללא דופי, מוצרים באיכות גבוהה, מהימנות ואמינות: וכפי שאלפי לקוחותינו לאורך השנים יוכלו להעיד עלינו – אנחנו מספקים את הסחורה. אנחנו מקפידים להעניק לכל לקוח ליווי אישי, ממעמד הייעוץ והמכירה ועד התקנת המזגן, וגם לאחר מכן אנחנו זמינים לפניות בכל בעיה או שאלה ודואגים לתת מענה מהיר ומקצועי.