נא מלאו את פרטיכם
- ללא התחייבות -
ונחזור אליכם בהקדם:

מכירת מזגנים בתל אביב

דגשים חשובים לתחזוקה נכונה
אנו בחברת "גיל קור" עוסקים שנים רבות במכירת מזגנים בתל אביב ובערים נוספות במרכז.בנוסף, אנו מספקים ייעוץ והתקנה של מזגנים למגוון רחב של לקוחות. הניסיון הרב בתחום מאפשר לנו להעניק לכל לקוח את האפשרות המתאימה ביותר בכל הנוגע למיזוג אוויר. 
"גיל קור" יושבת בפתח תקווה ומספקת מכירת מזגנים בתל אביב ובכל אזור המרכז והשפלה. "גיל קור" רואה באיכות המזגנים הנמכרים אצלה את תו התקן לאיכות השירות שלה. אנו לא מסתפקים רק במכירת מזגנים אלא רואים לנכון להדגיש ולהבהיר ללקוחותינו אודות הפעולות הנדרשות מהן על מנת לדאוג לתחזוקה נאותה של המזגן, זו שתתרום לאורך חיים ארוך יותר ותמנע כמובן תקלות ובעיות. 
אנו ב"גיל קור" מדגישים שתחזוקת המזגנים הינה פשוטה וקלה. רוב הפעולות אותן נתאר במאמר נדרשות לא יותר מפעמיים בשנה. המזגנים הנמכרים אצלנו מצוידים כולם אף בחוברת הדרכה אשר בה פירוט מדויק אודות אופן תחזוקת המזגן. המזגנים הנמכרים אצלנו ב"גיל קור"בנויים מחלקים המאפשרים טיפול וניקוי עצמאי. 

התמודדות עם אבק
החלק הבולט בו אנו נאלצים להתמודד עם אבק שהצטבר הוא בפילטרים של המזגן. את הפילטרים ניתן לשטוף במקלחת ולהניח לייבוש מלא. פילטרים מלאים באבק מחלישים לאורך זמן את יכולת העבודה של המזגן ובכך יכולת הקירור והחימום שלו נפגמת. בנוסף לכך, אי ניקוי של הפילטרים פוגע אף במנוע שמתאמץ יותר מן הרגיל בכדי להעניק את רמת המיזוג הנדרשת ממנו. 
חלק נוסף שיש וחשוב לנקות מאבק הן בוכנות המאייד. במקרים אלו חשוב קודם לבדוק בחוברת ההדרכה כיצד להסיר את מכסי הבוכנות בצורה נכונה ואיך להשיבם לאחר הסרת האבק. 

מכירת מזגנים בתל אביבאיסור גורף של חומרים כימיים לניקיון
אחד מן האיסורים הברורים שאותם אנו מזכירים לכל לקוחות "גיל קור" הינו האיסור הגורף בשימוש של כל חומר ניקוי כימי עבור חלקי המזגן. האיסור כולל בין היתר את השימוש באקונומיקה, מי אש, חומרים לפתיחת סתימות וכו'. חומרים אלו, כמו גם חומרים כימיים אחרים, עלולים להביא לנזק בלתי הפיך. השימוש המומלץ הוא בעזרת מטלית בד רכה ולחה ושימוש בסבון כלים בלבד. 

תחזוקה וניקוי חלקו החיצוני של המזגן
במקרים בהם המעבה (החלק שפולט את החום שנשאב מהחלל מחוץ למזגן) של המזגן הינו נגיש יש וחשוב לנקות לפחות פעם בשנה. בחלק מהמזגנים מיקום המעבה יהיה בסמוך לקרקע ולכן חשוב אף לוודא שאין במקום עשבים העלולים לחדור לתוכו. תחזוקה וניקוי נוספים כוללים אף הסרת אבק מכנפי המאוורר, בדיקת שלמות הצנרתוחיזוק החיבורים לקיר. 

אנו ב"גיל קור" נמשיך להיות מהחברות המובילות במכירת מזגנים בתל אביב. לכן, עבורנו קיימת חשיבות רבה בעבודה נכונה ובטיחותית הן עבור צוות העובדים והמתקינים ולבטח עבור לקוחותינו. לכן, גם כאן בעת עבודה ותחזוקה של המזגנים חשוב לשמור על מספר כללים ובראשם ניתוק המזגן מהחשמל. במקרים בהם אתם בטוחים שהחלפת גז כמו גם תיקון הצנרת אינו מצריך איש מקצוע מוסמך יש כמובן להימנע וליצור עמנו קשר על מנת שנוכל לספק עבורכם שירות מקצועי זה. 

כמו כן, מתבצעת על ידינו מכירת מזגנים בגבעתיים, מכירת מזגנים בגוש דן, מכירת מזגנים בהוד השרון, מכירת מזגנים בראש העין, מכירת מזגנים בקרית אונו, מכירת מזגנים בסביון, מכירת מזגנים בהרצליה, מכירת מזגנים בכפר סבא, מכירת מזגנים ברעננה ומכירת מזגנים ברמת גן.
weather-snow, weather-snow, snow