נא מלאו את פרטיכם
- ללא התחייבות -
ונחזור אליכם בהקדם:

מכירת מזגנים בראשון לציון

כיצד לבחור מזגנים
חברתנו "גיל קור" עוסקת במכירת מזגנים בראשון לציון ובמקומות נוספים ברחבי הארץ. לקוחות רבים אשר רכשו מאתנו מזגנים יודעים להעיד על צוות רחב של אנשי מקצוע שיודע לתת מענה בכל הנוגע לבחירה של מזגנים. הבחירה במזגן נכון צריכה לכלול בתוכה מספר רב של מאפיינים שיש לתת עליהם את הדעת, תוך התחשבות אף בתקציבו של הלקוחכמו גם בנתונים הנוגעים לחלל אותו נרצה לחמם ולקרר לאורך חודשי השנה. 

אנו ב"גיל קור" רואים לנכון להדגיש ללקוחותינו הרבים והן לאלו העתידיים מה חשוב לדעת ולהכיר טרם רכישת מזגן. לקוחות רבים של "גיל קור" הנהנים ממכירת מזגנים בראשון לציון ובאזורים נוספים באזור השפלה יודעים לתת לנו את הדגשים החשובים עבורם וזאת בכדי שנוכל יחדיו לבנות את מערכת המיזוג המיטיבה ביותר עבורם. 

תפוקת המזגן
מכירת מזגנים בראשון לציוןאנו ב"גיל קור" רואים חשיבות רבה שלקוחותינו יבינו את נושא תפוקת המזגנים. כאן הכוונה לעוצמת החימום וקירור של חלל בשעת עבודה אחת. את התפוקה מודדים ב-BTU לשעה והוא זה החשוב והקבוע. במקרים בהם נרכוש מזגן בעל תפוקה נמוכה מידי ייווצר מצב בו נשתמש במזגן לאורך שעות רבות. דבר שיוביל לבזבוז רב של אנרגיה וחשמל. למול כך, שימוש במזגן בעל תפוקה רבה מידי יביא גם הוא לבזבוז אנרגיה עודפת כמו גם לשינויים תכופים בטמפרטורת החלל ויצירת בלאי תכוף בשל כיבוי והדלקה בפרקי זמן קצרים. 

אנו ב"גיל קור" רואים לנכון שכל לקוח שלנו יכיר מקרוב את הנתונים הנוגעים לחלל ביתו וזאת בכדי להתאים מערכת מיזוג נכונה שתפוקתה תהה מותאמת לקירור וחימום החלל בצורה נכונה ומיטיבה. הידיעה שככל שהחלל רחב יותר ידרוש תקופה רבה יותר מן המזגן הינה ברורה לכל. עם זאת, יש לקחת בחשבון מספר נתונים נוספים, דוגמת: המיקום המיועד מזגן בחלל, מיקום הדירה בבניין, מספר הקירות בדירה וכיוונם, סוגי הבלוקים בבניין, מספר החלונות בחלל (כולל גודלם וכיוונם), אופן ומידת החשיפה לשמש לאורך היום, מספר הנפשות בדירה, קיום מכשירים בדירה הפולטים חום ועוד. 

במקרים בהם נגיע למסקנה שהחלל חשוף לחום לאורך שעות רבות הן בשל חדירה של שמש והן במקרים שבהם מדובר על קומה אחרונה יש וחשוב לדאוג למערכת מיזוג בעלת יכולת תפוקה חזקה מהרגיל. מקרים נוספים הדורשים את הגדלת התפוקה כוללים אף מספר נפשות גדול בדירה. 

נוחות התפעול והשימוש
מכירת מזגנים הפכה מגוונת מאוד וזאת למול ההתקדמות הטכנולוגית בימינו שמציעה לנו וללקוחותינו אפשרות רחבה ברכישה של מזגנים היכולים להעניק חימום וקירור בצורה יותר אפקטיבית ויעילה. ביטוי רחב לכך שניתן לראות דרך שלטים חכמים שדרכם ניתן להתאים את הקירור והחימום בצורה נוחה יותר. 

למזגנים הנמכרים אצלנו שלטים בעלי מספר פונקציות חדשות אותם רצוי להכיר. בין היתר קיימים שלטים המודדים את הטמפרטורה בסביבתנו, שלטים בעלי חיישנים המווסתים את הטמפרטורה בהתאם למיקומו בחלל ועוד מספר שכלולים שיש ויכולים לתת מענה רחב יותר בכל הקשור למיזוג החללים. 

אנו ב"גיל קור" נמשיך לשרת נאמנה את הלקוחות הרבים הנהנים ממכירת מזגנים בראשון לציון ובשאר חלקי הארץ ולהביא לידיעתם את החידושים המתקדמים ביותר בכל הקשור למיזוג אוויר.