נא מלאו את פרטיכם
- ללא התחייבות -
ונחזור אליכם בהקדם:
אנשי המקצוע היותר עסוקים בחודשי הקיץ הם אלו העוסקים בהתקנת מזגנים. הקיץ בישראל נחשב ללא פשוט וברוב רובם של החללים הרבים ישנם מזגנים רבים המנעימים את יושבי המקום. לא פעם מוצאים עצמם טכנאי מזגנים כלא עומדים בעומס ההזמנות בעבור התקנת מזגנים כמו גם תיקונם ובמיוחד בחודשי הקיץ גם בפפתח תקווה ולמעשה בכל הארץ. 


ניסיון רחב וצוות מקצועי גדול
אנו בגיל קור מכירים מקרוב את הגל הרחב והגדול בביקוש להתקנת ותיקון מזגנים. אחד מהיתרונות הבולטים אצלנו בגיל קור הוא החבירה לחברת תדיראן הגדולה והמנוסה החולשת על רוב המזגנים בישראל. האמינות הרבה המהווה נר לרגלנו הינה חלק בסיסי משיתוף הפעולה עם תדיראן הרואה עין בעין עם גיל קור את החשיבות במתן שירות מהוקצע ובו מגוון רחב של מוצרי איכותיים ומערך שירות ותמיכה גדול וזמין במיוחד בחודשי הקיץ. 


התקנת מזגנים - עניין למקצוענים
אנו בגיל קור פועלים בשוק בישראל זה מספר עשורים ובמסגרתו ניסיון רב בהתקנת מזגנים הן בבתים פרטיים והן במסגרות ומוסדות רבים. מרכז הפעילות שלנו הינו באזור המרכז החולש על מספר רב של חללים אשר זכו לידיים מקצועיות ומיומנויות של גיל קור. 


התקנת מזגנים בפתח תקווהביכולתו להתקין מספר רב של מזגנים הקיימים כיום בשוק, למשל:

מזגנים עיליים: אלו מהווים את הפתרון הנכון למיזוג עבור חלל בודד. מיקומם הינו בחלק העליון של אחת מפאות החדר כשהוצאת האוויר נעשית מהחלק התחתון .התקנתם נחשבת קלה יותר, תפעולם עצמאי והיכולת לשלוט על הטמפרטורה בחדר רבה יותר. 

מזגנים ריצפתים: אלו מותקנים בגובה נמוך מעט מעל הרצפה. לרוב הם גדולים ומסיביים יותר אך מעניקים עוצמת חימום וקירור גדולה יותר ויעילים עבור מספר חדרים. 

בעבור קבלת ייעוץ, שיווק או התקנה בפתח תקווה ניתן ליצור קשר: 03-9311956 \ 050-5306879

מתקין מזגנים בפתח תקווה